Ev Dekorasyonunda Trend: Dekoratif Bali Şemsiyesi

Ev dekorasyon ürünleri kategorisi her gün yeni bir ürüne sahne olan ve herkesçe oldukça çok sevilen bir yaşam zevkidir. Bugün kü yazımızın konusu ise son zamanların en trend ev dekorasyon ürünü olan dekoratif şemsiye yada bilinen adıyla bali şemsiyesi.

Bali şemsiyesi konusuna girmeden önce biraz ismini aldığı Bali’den bahsedelim ve egzotif havayı nasıl evimize getirebiliriz bunun yolunu öğrenelim…

Bali, Endonezya’nın 17000 adasından sadece birisidir ve son zamanlarda özellikle son 10 yılda büyük bir turizm atağı ve kültürel tanıtım ile farklı tatil konsepti arayanların en çok gittikleri destinasyonlardan birisi olmuştur. Bali ve ada kavramını biraz daha kafanızda canlandırmak istersek, adada 4 milyondan fazla kişi yaşamakta ve sanırım Endonezya‘nın en güzel yerlerinden birisi diyebiliriz. Güney’inde ki geniş plajlar ve yemyeşil volkanın hakim olduğu coğrafya, tüm turistleri büyülemekte ve her seyahat sonrası binlerce fotoğraf ile dönülmeye mecbur kalınmakta.

Kırmızı dekoratif bali şemsiyesi

Bali Adası‘nın neden bu kadar popüler olduğu konusuna da biraz değinmek istersek, Elizabeth Gilbert’in kitabında yer alması sonra bir kaç filmde yer alması ile oldukça geniş kitleler tarafından tanınır olmuştur. Aslında büyük patlama öncesinde de sörfçüler ve gezginler tarafından oldukça sevilen ve tercih edilen bir yerdi. Bali, geçmiş ile modern hayatın harmanlandığı, Endonezya’nın müslüman ve hristiyan nüfusuna karşın bir hindu adasındır. Bir yanda tapınaklar bir yanda modern binalar derken tüm ziyaretçilerini bambaşka ve benzersiz bir tatil fırsatı sunmakta.

Bali’de yapılacak çok fazla aktivite var ve buraya yazarak sizi erken bir tatil havasına sokmak istemeyiz. Yine de bir konuda size Bali esintisini evinize taşımayı umut ediyoruz. Bali’de egzotik ve kültürel detaylardan en çok akılda kalanı ise bali şemsiyeleridir. Saçakları süslü, el yapımı ve süslemeleri, işlemeleri ile herkesin dikkatini çeken bali şemsiyeleri, son zamanların ev dekorasyon kategorisinde trend ürünlerden birisi olmuştur. Dekoratif şemsiye olarak kullanılan bali şemsiyeleri, bir çok adla ifade edilmektedir. Kimisi minyatür süs şemsiyesi, kimisi masa üstü dekoratif şemsiye dese de satın alınacak ürün aynı olmakta.

Lyn Home&Decor olarak, birbirinden güzel ve canlı renklerde ve de desenlerde dekoratif bali şemsiyelerini uygun fiyatlarda satmaktayız. Kredi kartı ve banka havalesi seçenekleri ile satın alabileceğiniz bali şemsiyeleriniz ücretsiz kargo ve aynı gün kargoya verilerek hızlı teslimat ile siz değerli müşterilerimiz için en iyisini istemekteyiz.

Online alışveriş sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünlerimizi güzel günlerde kullanmanız dileğiyle…

Bizleri sosyal medyada takip etmeyi unutmayınız.

Leave A Reply

Navigate